Villamosmérnök

Komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonú cég ipari projektekre specializálódva

VILLAMOSMÉRNÖK-öt

keres, exponenciálisan fejlődő csapatba

Olyan jó munkabírású és kitartó, tapasztalattal rendelkező mérnököt vagy technikust keresünk (kortól függetlenül), aki képes másokkal együttműködve, precíz munkát végezni kivitelezési munkakörnyezetben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari üzemekben energiaellátási projektek (KIF, KÖF) kivitelezésében villamos mérnökként való részvétel
  • Kivitelezési munkák koordinálása, alvállalkozók ellenőrzése és számonkérése, dokumentáció készítése, tervek módosítása
  • Jelenlét az építési helyszínen, kapcsolattartás alvállalkozók helyszíni képviselőivel
  • Kisebb munkák felmérése és ajánlat készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosipari szakirányú végzettség (egyetemi, főiskolai diploma, technikusi, vagy szakmunkás bizonyítvány) erősáramú energiaellátás területen
  • Felhasználói szintű szoftver ismeretek MS Office és internetes alkalmazásokban, AutoCAD.
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, alázat
  • Önállóság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapfokú felhasználói szintű szoftver ismeret: AutoCAD
  • 4-5 év releváns szakmai tapasztalat kivitelezésben
  • Épületgépészeti felügylet (BMS) kivitelezésében tapasztalat
  • Alap műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, szakmailag fejlődést biztosító munkakör
  • Versenyképes javadalmazás
  • Változatos és komplex feladatok az ország legnagyobb ipari beruházásaiban

Munkavégzés helye:

Projekthelyszínek: Pest megye és környéke

Cégünk mottója: Az Ön gyára, a mi szenvedélyünk

Figyelmet fordítunk a szükséges eszközök biztosításra, a beilleszkedésre és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségére.

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre, fizetési igény megjelöléssel!