Épületgépész tervező mérnök

CAD-Controll Plan Kft. Épületgépészeti Tervezőiroda

Dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk

pozícióra munkatársunkat.

Épületgépészeti végzettséged, tapasztalatod van?

Jártas vagy a tervezésben?

Jövővel rendelkező cégnél képzeled el hosszútávon a karrier utadat?

Fontos számodra az emberi, szakmai, anyagi elismerés?

Szakmai fejlődés, továbbképzés lényeges számodra?

Együttműködő, lendületes csapatot keresel?

Ha most végeztél, és ebben szakmában képzeled el a jövődet, akkor is várjuk jelentkezésedet!

Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Az új munkatárs feladatai

  • Épületgépészeti rendszerek tervezése, minden szakágban
  • Helyszíni felmérés és egyeztetés a megrendelőkkel
  • Aktív együttműködés a munkatársakkal a projektek sikeres megvalósításának érdekében

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Jó mérnöki látásmód
  • Kreatív gondolkodás
  • Nyitottság az új ötletekre
  • AUTO CAD és WinWatt programok gyakorlati ismerete
  • Megbízhatóság
  • Elhivatottság
  • Lojalitás

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezetben
  • Egymást segítő, csapatmunkában dolgozó munkatársak
  • Sokrétű tervezői tapasztalat megszerzése
  • Szakmai tréningek
  • Alapfizetés + éves bónusz
  • Izgalmas és komplex projektek (társasházak, kórházak, sportlétesítmények, gyárak stb.)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre, fizetési igény megjelöléssel!